• טלי סגל

סט כלים לחיים במאה ה-22אתם יודעים שאני לא ממש טכנולוגית, אני יותר בעניין של לגרום לאנשים (טכנולוגים ולא טכנולוגים) לבחור נכון, להספיק יותר וברוגע... והרבה פעמים זה אומר: לקחת את מה שהם יודעים ולהפוך את זה למה שהם עושים.

גיליתי שלכישורים הטכנולוגים המוגבלים שלי - יש חסרונות (בשביל זה יש לי בצוות את מי שכן), אבל יש בעיקר גם יתרונות: כי ההמלצות הטכנולוגיות שלי מתאימות מאוד לקבוצה גדולה של לא-טכנולוגים כמוני.

הערב גיליתי את Or Daniel, וממש התלהבתי! אני רוצה לשתף אתכם בפוסט שלו - שבו שלל כלים לשימושכם, עם פרגון ענק, וכמובן עם קרדיט לאור ולאתר שלו Learn-Tech על טכנולוגיות ופתרונות למידה, שליקט כאן רשימה מצוינת של:

>> כלים לשיתוף יומן ותיאום פגישות >> כלים לפגישות און ליין >> כלים לזרימת מידע (שימו לב ל- Google Alert שתוכל לאותת לכם על כל נושא עניין שתבחרו) >> כלים לניהול ידע (ביניהם Google Keep שאני מאוד ממליצה עליו) >> כלים לניהול משימות (שלוש האפליקציות המוזכרות: Remember the milk, Todoist, Wunderlist – טובות! אתם מכירים את דעתי: אחרי שתחליטו שאתם מעדיפים להתנהל עם אפליקציה לניהול המשימות ולא בכתב יד, כשהבנתם את היתרונות והחסרונות של דיגיטל מול ידני – משם זה כבר פחות חשוב איזה כלי תבחרו, מכיוון שמבחן הניהול העצמי שלכם לא יבוא מאיזה פונקציות האפליקציה נותנת (רובן דומות בגדול) אלא בהתמסרות שלכם אליה. >> כלים לניהול פרויקטים (בימים אלה אני בתהליך מעבר ל- Airtable, המשך יבוא...)


אז בלי הקדמות נוספות, קבלו:

https://www.learntech.co.il/lifetool22/?fbclid=IwAR3KvI-yIUShsnaYVsF_CEff4Bdpy3bFIWMep9Y-O7vA0PNiYTtljaqnY90בינתיים - תיהנו!

181 צפיות
Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square