top of page
  • תמונת הסופר/תטלי סגל

כשהזמן שלי - לא שלי


הרעיון בניהול זמן - הוא למעשה איך לנהל את עצמנו בזמן שנתון לנו. אבל מה אם אין לנו כמעט זמן שנתון לנו? מה יכולים בכל זאת לעשות מנהלים ועובדים ש"הזמן שלהם - לא שלהם", בין אם נשרף על ישיבות אין-סופיות ובין אם נשאב לקבלת קהל בתפקידים של מתן שירות שמצופה ממך לזמינות תמיד...

כמה רעיונות, מחוכמת ההמונים שעולה בסדנאות, ובכלל:

1. ייעול תהליכים

לראות איך להתייעל בתוך כל פגישה/דיון/מענה ללקוח - כמו הכנת דפי מידע מראש לתת לו, זמינות של הצד השני לטפסים שיחסכו זמן וכו..

2. קבלת קהל

תיעול הפונים לשעות קבלת קהל, אנחנו קוראים לזה בניהול זמן "חינוך סביבה" - דבר שמוכיח את עצמו שוב ושוב לכל מי שמעז לעשות את השינוי.. זה קודם כל ולפני הכול בראש שלנו...

3. מולטי-טאסקינג

"למקבל" בישיבות בהן אתם מרגישים פחות חיוניים.. להביא עוד כמה ניירות ואיפה שזה מתאים ובאלגנטיות לנצל זמני עיכוב או זמנים מתים בתוכו.

4. ממלא מקום בדיון

לבדוק עד כמה הכרחי שתהיו אישית בדיון.. או האם מישהו מאנשיכם יכול להחליף אתכם, ולהסביר לבוס שבזמן הזה תעבוד על משימה חשובה אחרת שהוא הטיל עליך.

5. הצבת גבולות לעצמי ולאחר

"לדעת להגיד לא ולהישאר בחיים" זה ספר נפלא שהיה עבורי משנה-חיים.. הכוונה היא כמובן לא ל"לא" בוטה.. אלא לתעל את המבקש אותך לזמן שנוח לך - הרי אחרת אם תקבל אותו כשלא מתאים, יהיו שלושה נפסדים: אתה (לחץ), הוא (יזכה לקשב חלקי) וזה שאתה מכין עבורו את מה המשימה שהיית באמצע שלה (אווט אוף פוקוס).. בקיצור "בוא נקבע לשעה שתיים, זה חשוב מה שאתה אומר ואני רוצה לתת לך את הזמן והמקום" יכול להפוך את שלושתכם מנפסדים למרוויחים.

6. חצי הכוס המלאה

בסוף יש לא מעט זמן שהוא כן שלנו.. הרבה ב"בין לבין" שאנחנו נוטים להמעיט בערכו - בכלים של ניהול עצמי נכון אפשר לתת לשעתיים שלוש המצטברים שלנו ביום שהם שלנו - ערך של חמש. וזה מתחיל בתכנון של החלונות האלה על עבודה עצמית כחלק בלתי נפרד מהלו"ז ביומן.

עוד רעיונות לרשימה?

על הכותבת:

טלי סגל, סגן-אלוף במיל', מנכ"לית, מייסדת, יועצת ומרצה בכירה ב"בו בזמן" - בית התוכן לניהול זמן בעולם העבודה החדש.

באה לעשות לכם סדר במשימות ובראש - לבחור נכון, להספיק יותר ובנחת....


בו בזמ"ן היא לא רק שיטה לניהול זמן, אלא שיטה לתפירת שיטה אישית לניהול זמן עבור המשתתפים.


בא לכם לפגוש אותנו ולקבל מכל הטוב הזה שיש לנו לתת לכם?


לקהל הרחב (לפרטיים+מארגונים):


לגרסת העמוקה - לפצח את נושא ניהול הזמן שלכם לאחת ולתמיד, ולבסס הרגלי ניהול זמן שיקדמו אתכם בכל תחום בחיים, קורס מאסטר לניהול זמן - התוכנית הכי יסודית ואפקטיבית שקיימת כיום בארץ.


לגרסה הקלילה - קורס דיגיטלי (3 פרקים מוקלטים, סה"כ 10 שעות לימוד) - ראו בחנות שלנו דיגיטלי עם טלי.


לארגונים:

להזמנת הרצאות וסדנאות לארגונים או לקבלת הצעת מחיר:

כתבו לנו בדוא"ל: talisegal@bobazman.com

או בטלפון: טלי - 052-9276510, תמי - 054-8142600

או פשוט להשאיר הודעה בוואטסאפ או באתר ונחזור.


היכנסו להתרשם וללמוד גם באתר האינטרנט שלנו בתוכו תוכלו לקרוא גם המלצות של משתתפי ההדרכות של בו בזמן.


ואם בפייסבוק עסקינן - אם אתם עדיין לא חלק מקהילת ניהול הזמן שלנו "להספיק יותר ובנחת"... אז קדימה!כרגיל.. מאחלת לכם "לבחור נכון, להספיק יותר, ובנחת" :)145 צפיות
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page