top of page

לָמָּה דַּוְקָא אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

Bo_Bazman_and_Nurit_August_14_2019_1452.

אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

קודם כל ולפני הכול: כי ניהול זמן זה המקצוע שלנו!

וזה מביא אותנו לערך מוסף משמעותי:

בגלל מקצוענות.

התמחות ממוקדת ועמוקה בניהול זמן בעולם העבודה החדש. פוקוס מלא - לא "גם", לא "בנוסף" לנושאים אחרים, לא כחלק מתפריט של סדנאות לפיתוח מנהלים באופן כללי - אלא דיוק ביהלום עצמו, כולל מחקר בתת התמחויות: סדר עדיפות, ניהול משימות, ניהול פוקוס, ניהול מיילים, התמודדות עם דחיינות, איזון בית עבודה, ניהול זמן בעבודה היברידית, ישיבות אפקטיביות, האצלת סמכויות ועוד.

בגלל התכל'ס של התכל'ס.

ארגז כלים מאוד יוצא דופן בעושרו ובמקוריותו – אנו מאמינים בעשייה ובכלים פרקטיים כזרזים להתקדמות בעבודה ובחיים בכלל. אנו מכירים ולוקחים בחשבון את השונות בינינו בני האדם, ומציעים כלים שונים לאנשים שונים – כלים, כלים, כלים!

בגלל חדשנות.

טלי סגל, מייסדת ומפתחת שיטת בו-בזמ"ן, חוקרת על בסיס יומי את התחום ומביאה גישות חדשניות ועדכניות, של התובנות ה"חמות" ביותר הקיימות כיום בשוק – הן מבחינת המחקר והן מבחינת הכלים המעשיים להקניית הרגלים נכונים בתחום. אנחנו עם היד על הדופק כל הזמן.

בגלל שילוב תהליך אישי מותאם בתוך ההדרכה.

"בו בזמן" היא לא "עוד סדנת ניהול זמן"... היא מביאה איתה בשורה שמעודדת שינוי לגבי תפיסות יסודיות בניהול עצמי: תתחילו להרגיע ולהספיק יותר, ע"י אימוץ תפיסות וכלים שמתאימים לכם באופן אישי,

כל משתתף יוצא עם התוכנית האישית שלו ליישום ההמלצות, ובהתאמה לתרבות הארגונית.

 

בגלל אפקטיביות בהדרכה.

בבחינת אפקטיביות לאורך זמן שנעשתה לסדנה ע"י ארגונים שהיינו בהם בעבר, נמצא כי למעלה מ-70% מהבוגרים מתמידים ומיישמים את הכלים העיקריים שנלמדים בסדנה גם חודשים ארוכים לאחר מועד ההדרכה ויותר, ומדווחים על חוויה "משנת חיים" מבחינת ההשפעה של הסדנה עם הפרודוקטיביות שלהם ועל היום-יום שלהם לאורך זמן.

בגלל התאמה לארגון.

באמצעות הכנה מראש ותהליך אבחון, ובאמצעות בחירה המנחה המתאים ביותר לכם -  תותאם הסדנה למאפייני הארגון ולאתגרים שעומדים על הפרק באופן ספציפי. ההתאמה היא גם לקבוצה הספציפית שתשתתף הלכה למעשה וגם למתכונת המתאימה לארגון.

בגלל ניסיון רב שנים בהנחיית ניהול זמן.

סדנת ניהול זמן שלנו שלנו מועברת מזה קרוב לעשרים שנה (עם עדכונים על בסיס חודשי לאורך כל השנים) - ראינו הכול, פיתחנו פתרונות אפקטיביים לכול אתגר בניהול זמן שעלה. בשנים הראשונות הסדנה עברה בתוך צה"ל, ובשנים האחרונות במאות ארגונים בכל המגזרים. המנחים/מנחות בצוות ההנחייה, צברו מאות שעות הדרכת ניהול זמן, מאות סדנאות, ומאות אימונים וליווים בעבודה אישית, וגם - נחשפו לגישות, לתיאוריות ולכלים שקיימים בספרות העולמית. כל אלו אפשרו לנו ליצור ארגז כלים אותו אנחנו מגישים למאות אנשים מדי חודש ליישום בקלות בניהול העצמי שלהם. ניתן להתרשם כאן ממגוון הלקוחות הארגוניים שהגענו אליהם.

בגלל רמת הדרכה גבוהה מאוד.

כל מנחי/ות "בו בזמן" הם מנחים מקצועיים ומנוסים בהנחייה, בוגרי הכשרת הנחיית קבוצות בכלל, והכשרת מנחי סדנאות ניהול זמן מבית "בו בזמן" בפרט. ניתן להתרשם מהמשובים המצוינים שזכינו לקבל בארגונים אליהם הגענו, וחווית ה"וואוו" עליה העידו המשתתפים. תוכלו לראות תגובות גם כאן: המלצות על הדרכה בזום, המלצות על הדרכות פרונטליות, והמלצות ממנהלי הדרכה ומש"א.

נשמח לתת לכם גם ממליצים טלפונית מארגונים דומים לשלכם.

בגלל ריבוי וגיוון של מנחים.

היכולת שלנו בבו-בזמן, לבחור מתוך צוות גדול של מנחים מי המתאים ביותר ללקוח הספציפי, זה יתרון ופריבילגיה מאוד נדירים בעולם הסדנאות. כל אחד מהמנחים שלנו ניחן ברמת הדרכה מאוד גבוהה (נבחרו בפינצטה על בסיס הקריטריון הזה) אבל בנוסף, כל אחד ואחת מהם מגיעים מרקע אחר, עם ניסיון חיים אחר, עם התמחויות אחרות - וכשיש מבחר... אפשר לדייק לא רק את התוכן עבור המשתתפים, אלא גם את המנחה. למשל:

למפקדים בצבא - מגיע/ה פורש/ת צה"ל,

למחלקות שיווק - מגיעה מנהלת שיווק בכירה,

למורות - מגיעה מורה לשעבר,

לעורכי דין - מגיעה עורכת דין,

למוזיקאים - מגיע מוזיקאי,

למשאבי אנוש - מגיעה מנהלת מתחום מש"א,

למנהלים בכירים - מגיעה מנהלת בכירה.

... כולם אלופים בפרודוקטיביות, כולם עברו הכשרה אינטנסיבית של ארבעה חודשים שהביאה אותם לרמת מומחיות גבוהה בניהול זמן ושיטת בו בזמ"ן, אבל ארגז הניסיון והרקע... מקפיץ גם הוא משמעותית את הערך שלהם: המשתתפים בהדרכה מקבלים ניהול זמן מותאם לשפה המקצועית שלהם, לתרבות הארגונית שלהם ולעולם התוכן ש-ל-ה-ם! זה עושה הבדל!

בגלל התמחות רב-מדרגית בארגונים.

ל"בו בזמן" יש תוכניות הכשרה לכל הדרגים – סדנאות בהן הכלים והידע היישומי ניתנים להתאמה לניהול בכיר, ניהול דרג ביניים, ניהול דרג זוטר, ולעובדים מן השורה - עפ"י קהל המשתתפים, ובמגוון דיסיפלינות מקצועיות. 

בגלל אפשרות להנחיה בשפות

עברית, אנגלית, ערבית.

 

 

 לְהַסְפִּיק יוֹתֵר, וּבְנַחַת.

IMG-20180621-WA0079_edited.jpg
bottom of page