לָמָּה דַּוְקָא אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

קודם כל ולפני הכול: כי ניהול זמן זה המקצוע שלנו!

וזה מביא אותנו לערך מוסף משמעותי:

 

מקצוענות - התמחות מאוד ממוקדת ועמוקה בניהול זמן וניהול עצמי. פוקוס מלא - לא "גם", לא "בנוסף" לנושאים אחרים, לא כחלק מתפריט של סדנאות למנהלים... אלא דיוק ביהלום עצמו, כולל תת התמחויות ומחקר מקורי בניהול זמן: סדר עדיפות, ניהול משימות, ניהול מיילים, דחיינות, איזון בית עבודה, עבודה

מהבית, ישיבות אפקטיביות, האצלת סמכויות ועוד.

חדשנות  – טלי סגל, מייסדת ומפתחת שיטת בו-בזמ"ן מרכזת את כל הפוקוס שלה בפיתוח ובהבאת

גישות חדשניות ועדכניות, של התובנות ה"חמות" ביותר הקיימות כיום בשוק – הן מבחינת המחקר והן מבחינת הכלים המעשיים, אנחנו עם היד על הדופק כל הזמן

.

התכל'ס של התכל'ס - ארגז כלים מאוד יוצא דופן בעושרו ובמקוריותו – אנו מאמינים בעשייה ובכלים

פרקטיים כזרזים להתקדמות בעבודה ובחיים בכלל. אנו מכירים ולוקחים בחשבון את השונות בינינו בני האדם, ומציעים כלים שונים לאנשים שונים – כלים, כלים, כלים!

שילוב תהליך אישי מותאם בתוך ההדרכה - "בו בזמן" היא לא "עוד סדנת ניהול זמן"... היא מביאה איתה בשורה שמעודדת שינוי לגבי תפיסות יסודיות בניהול עצמי: תתחילו להרגיע, ולהספיק יותר, ע"י אימוץ תפיסות וכלים שמתאימים לכם באופן אישי, כל משתתף יוצא עם הדרך שלו ליישום ההמלצות.

אפקטיביות בהדרכה – בבחינת אפקטיביות לאורך זמן שנעשתה לסדנה ע"י ארגונים שהיינו בהם בעבר, נמצא כי למעלה מ-70% מהבוגרים מתמידים ומיישמים את הכלים העיקריים שנלמדים בסדנה גם חצי שנה לאחר מועד ההדרכה ויותר, ומדווחים על חוויה "משנת חיים" מבחינת ההשפעה של הסדנה עם הפרודוקטיביות שלהם ועל היום-יום שלהם.

התאמה לארגון – באמצעות הכנה מראש, ובאמצעות בחירה המנחה המתאים ביותר לכם -  תותאם הסדנה למאפייני הארגון ולאתגרים שעומדים על הפרק באופן ספציפי. ההתאמה היא גם לקבוצה הספציפית שתשתתף הלכה למעשה וגם למתכונת המתאימה לארגון.

ניסיון רב שנים בהנחיית ניהול זמן – הסדנה שלנו מועברת מזה 15 שנים (כולל בצה"ל) – תקופה בה פגשה טלי סגל מצוקות של מאות אנשים בנושא הניהול העצמי וחקרה את הצרכים לעומק. טלי, ובהמשך גם יתר צוות ההנחיה, צברו מאות שעות הדרכה בנושא, מאות סדנאות, ומאות אימונים וליווים בעבודה אישית, נחשפו לגישות, התיאוריות והכלים שקיימים בספרות העולמית. כל אלו אפשרו לנו ליצור ארגז כלים אותו אנחנו מגישים למאות אנשים מדי חודש ליישום בקלות בניהול העצמי שלהם.

רמת הדרכה גבוהה מאוד – כל מנחי/ות "בו בזמן" הם מנחים מקצועיים ומנוסים בהנחייה, בוגרי הכשרת הנחיית קבוצות בכלל, והכשרת מנחי סדנאות ניהול זמן מבית "בו בזמן" בפרט. ניתן להתרשם מהמשובים המצוינים שזכינו לקבל בארגונים אליהם הגענו, וחווית ה"וואוו" עליה העידו המשתתפים. תוכלו לראות תגובות גם כאן.

התמחות רב-מדרגית בארגונים – ל"בו בזמן" יש תוכניות הכשרה לכל הדרגים – סדנאות בהן הכלים והידע היישומי ניתנים להתאמה לניהול בכיר, ניהול דרג ביניים, ניהול דרג זוטר, ולעובדים מן השורה גם בתוך הסדנאות - עפ"י קהל המשתתפים, ובמגוון דיסיפלינות מקצועיות. 

אפשרות להנחייה בשפות – עברית, אנגלית, ערבית, ספרדית והולנדית.

ריבוי וגיוון של מנחים - היכולת שלנו בבו-בזמן, לבחור מתוך צוות גדול של מנחים מי המתאים ביותר ללקוח הספציפי, זה יתרון ופריבילגיה מאוד נדירים בעולם הסדנאות. כל אחד מהמנחים שלנו ניחן ברמת הדרכה מאוד גבוהה (נבחרו בפינצטה על בסיס הקריטריון ה זה) אבל בנוסף, כל אחד ואחת מהם מגיעים מרקע אחר, עם ניסיון חיים אחר, עם התמחויות משלהם- וכשיש מבחר... אפשר לדייק לא רק את התוכן עבור המשתתפים, אלא גם את המנחה, למשל:

למפקדים בצבא - מגיע/ה פורש/ת צה"ל.

למחלקות שיווק - מגיעה מנהלת שיווק בכירה.

למורות - מגיעה מורה לשעבר.

לעורכי דין - מגיעה עורכת דין.

למוזיקאים - מגיע מוזיקאי.

למשאבי אנוש - מגיעה מנהלת מתחום מש"א.

למנהלים בכירים - מגיעה מנהלת בכירה.

כולם אלופים בפרודוקטיביות,

כולם עברו הכשרה אינטנסיבית של כארבעה חודשים שהביאה אותם לרמת מומחיות גבוהה בניהול זמן ושיטת בו בזמ"ן, אבל ארגז הניסיון והרקע... מקפיץ גם הוא משמעותית את הערך שלהם: המשתתפים בהדרכה מקבלים ניהול זמן מותאם לשפה המקצועית שלהם, לתרבות הארגונית שלהם ולעולם התוכן ש-ל-ה-ם!

זה מה שעושה את ההבדל.

 

 

וּבְנַחַת...

לְהַסְפִּיק יוֹתֵר

לִבְחֹר נָכוֹן