לָמָּה דַּוְקָא אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

אֶת בּוֹ בַּזְּמַן?​

כי זו קריאה להתעורר

"בו בזמן" היא לא "עוד" סדנת ניהול זמן... היא סדנה אחרת, שמביאה איתה בשורה משנת-חיים!  הסדנה מעודדת שינוי לגבי תפיסות יסודיות בניהול העצמי שלכם ונותנת כלים ישימים לעבודה החל ממחר בבוקר: תתחילו להרגיע, ולהספיק הרבה יותר! 

בגלל המקצוענות

התמחות מאוד ממוקדת ועמוקה בניהול זמן. פוקוס מלא - לא "גם", לא "בנוסף", לא כחלק מתפריט של סדנאות למנהלים... היהלום עצמו! מקצועיות טוטאלית בניהול זמן - אנחנו מתמסרות לגמרי לנושא הזה!

בגלל חדשנות 

טלי סגל, מייסדת ומפתחת התוכן של "בו בזמן" מרכזת את כל הפוקוס שלה בפיתוח ובהבאת גישות חדשניות, עדכניות, התובנות ה"חמות" ביותר הקיימות כיום בשוק – הן מבחינת המחקר והן מבחינת הכלים המעשיים, אנחנו כל הזמן עם יד על הדופק בתחום ניהול זמן!

כי אנחנו מביאים את התכל'ס של התכל'ס 

ל"בו בזמן" ארגז כלים מאוד חריג בעושרו ובמקוריותו - עשרות טיפים וכלים שמותאמים לקהל היעד בתיאום מקדים. בנבחרת שלנו אנו מאמינות בעשייה ובכלים פרקטיים כזרזים להתקדמות בעבודה ובחיים בכלל. אנו מכירות ולוקחת בחשבון את השונות בינינו בני האדם, ואת השונות בין ארגונים שונים בתרבות ובמאפיינים, ומציעות כלים שונים לאנשים שונים ולארגונים שונים בכל הדרכה. בסופו של דבר כולנו רוצים כלים.. כלים!

בגלל הניסיון העצום בהנחיית ניהול זמן

הסדנה שלנו מועברת מזה 15 שנים (כולל בצה"ל) – תקופה בה למדה טלי סגל, המייסדת ומפתחת התוכן שלנו, על מצוקות של מאות אנשים בנושא הניהול העצמי וחקרה את הצרכים לעומק; צברה מאות שעות הדרכה בנושא, מאות סדנאות, ומאות אימונים וליווים בעבודה אישית; ונחשפה לכל הגישות, התיאוריות, הכלים שקיימים בספרות העולמית, שאפשרו לה להישאר תמיד עם יד על הדופק וליצור ארגז כלים איתו כל מנחות "בו בזמן" עוזרות למאות אנשים בניהול העצמי שלהם.

בגלל רמת ההדרכה הגבוהה 

כל המנחות של בו בזמן, ללא יוצא מן הכלל, עומדות בסטנדרט הדרכתי גבוה במיוחד, ונבחרו בפועל על פי יכולותיהן בתחום עמידה בפני קהל. שנים רבות של הניסיון ההדרכתי שלהן באים לידי ביטוי גם במשובים יוצאי הדופן. אין הנחתום מעיד על עיסתו אך ניתן להתרשם מהפרגון המדהים שאנו מקבלות בכל ארגון שאנו מגיעות אליו, וחווית ה"וואוו" שאנו משאירות אחרינו, מתו שכותבים בוגרי הדרכות שלנו בניהול הזמן בקישור זה.

כי "בו בזמן" מביאה התמחות רב-מדרגית 

ל"בו בזמן" יש תוכניות הכשרה בכל הדרגים – סדנאות בהן כלים וידע היישומי שמאפשרים להבחין בין ניהול בכיר, ניהול דרג ביניים, ניהול דרג זוטר, ועובדים מן השורה גם בתוך הסדנאות - ע"פ הקהל.  

כי אנחנו מדויקים בהתאמה לארגון

באמצעות הכנה מראש תותאם הסדנה למאפייני הארגון ולאתגרים שעומדים על הפרק באופן ספציפי. ההתאמה היא גם לקבוצה הספציפית שתשתתף הלכה למעשה וגם למתכונת המתאימה לכם. 

בגלל האותנטיות 

כל המנחות של בו בזמן מביאות איתן דוגמה אישית למה שנלמד ב"בו בזמן", ומשלבות סיפור חיים שמביא  ערך מוסף אישי. בסופו של דבר זה מייצר עניין ומביא את התובנות של המודרך עד הקצה... אנחנו לא מספרות סיפורים או מדקלמות מספרים – אנחנו חיות את כל מה שאנחנו מלמדות, כל אחת בחייה שלה, ומביאות את עצמנו לתוך ההדרכה באופן מלא, בפתיחות וכמודל נושם ליישום

וּבְרֹגַע...

לְהַסְפִּיק הַרְבֵּה יוֹתֵר

לִבְחֹר נָכוֹן