top of page
  • תמונת הסופר/תטלי סגל

עפה על המחברת שמעיפה לי את מה שאני כותבת בה: ה-ROCKETBOOK


לחצו על התמונה כדי לצפות בסרטון

תנו לי להתלהב רגע

אין מאושר ממני באדם! גיליתי את ה-מחברת שלי.

רשמו לפניכם: לצד המצאת הכתב, המצאת מוצרי ההיגיינה (סבון, טיטולים, טמפונים, מגבונים...), וההמצאות הטכנולוגיות פורצות הדרך – הטלויזיה, הטלפון, האייפון... הנה מצטרפת לחבורה גם המחברת החכמה! אני רצינית... זה לפחות מה שאני מרגישה בחודש האחרון, מאז שרכשתי (בהמלצת לקוחות בסדנאות – תודה! צדקתן!) את המחברת החכמה ROCKTBOOK.

הספקתי אפילו להעניק לה שם משלי: רוקטרת, רוקט+מחברת על משקל הוואטס-ברת, אבל אתם ממש לא חייבים...


אמל"ק: כותבים בה, ואז מסמנים עליה לאן רוצים לשלוח את העמוד שכתבתם (מייל, תיקיה...), סורקים אותו באפליקציה, וזה נשלח ישירות ליעדו. ואם לא די בכך – זו מחברת שלא נגמרת, לאחר השליחה מוחקים את מה שכתבתם במגבון, וכותבים את הדבר הבא...ועכשיו לפירוט...


קודם כל... נתחיל ב"למה?"

יש המון יתרונות לשימוש ברוקטבוק, אמנה כאן חמישה יתרונות, שאני מציינת גם בסרטון:


1. תיוק בזמן אמת –

אין עוד צבירת ניירת ולא ערמות של מחברות (ולך תמצא אח"כ איפה כתבת מה), אלא מיד עם תום הכתיבה – מציינים היכן רוצים שזה יישמר, וזה עף לשם.

ניתן לשלוח את תוכן ה מחברת לכתובת דוא"ל שתגדירו או לכל אחד משירותי הענן הבאים: Google Drive, Evernote ,Dropbox, OneDrive, OneNote, Slack, Box, iCloud, iMessaage. (אני כמו שהבנתם – אישה של דרופבוקס, לכן זה מה שאתם רואים בסרטון, אך האפשרויות רבות...)


אלה היעדים שאני הגדרתי במחברת הפרטית שלי, לדוגמה:
2. שילוב של ידני עם דיגיטלי –

בכל הסדנאות אני מדברת על היתרונות של הדיגיטלי ועל היתרונות של הידני, מתוך הבנה שלכל אחד מהם יש גם "מחיר" שאנו מתפשרים עליו. לא עוד! הרוקטבוק לוקח את היתרונות היחסיים משניהם: מצג אחד, את היתרונות של הידני: כתיבה נוחה יותר, הטמעה טובה יותר, אין הסחות מהנייד, קל יותר לסקיצות ותרשימים, הולם יותר בישיבות ובשיעורים, חוסך הקלדה לאיטיים, ומצד שני - את היתרונות של הדיגיטלי: מאפשר שיתוף, גיבוי אוטומטי, זמינות הנייד, ניתן לעיבוד במספר יישומונים (למשל לשלוח בוואטסאפ, לשמור בגוגל-קיפ וכו'), חיפוש קל (כמובן חשוב לשמור את הקבצים שמעלים בשמות מזהים).


3. לכידת תוכן וניקוי ראש –

לא צריך להחזיק דברים בראש, מי שמשתמש במוח שלו כמחסן מאבד שליטה: גם מפספס הרבה תוכן, רעיונות ונתונים, וגם סובל ממתח ולחץ פנימי. זמינותו של הרוקטבוק, ונוחות השימוש בו, מאפשרת לנו ללכוד בתוכו כל מה שנרצה, למשל: רישום מפגישה, סיכום שיעור, פיתוח רעיון, תיעוד שיחת טלפון, סיכום סרט/ספר, רשימת משימות, כתיבת שירים וסיפורים, התייחסות למישהו על משהו, פתרון משוואות, סרטוט מפה, סתם שירבוטים... השמיים הם הגבול!


4. מחברת שלא נגמרת –

הכתיבה במחברת נעשית בעט מחיק מסוג FriXion. הנייר ממנו עשויה המחברת הוא תערובת של פוליאסטר סינטטי, שניתן למחוק בקלות ע"י מגבון לח או מטלית לחה מטלית מייקרופייבר לחה שמגיעה עם הערכה. נותנים לדף כמה שניות להתייבש, ויש לנו מחברת חדשה... זו הסיבה שהמחברת נקראת Everlast...


5. מחיר –

הרוקטבוק זול יותר ממה שאולי חלקכם חושבים (נכון ליום כתיבת הפוסט: מחברת בגודל 4A עולה 170 ₪, 5A עלותה 160 ₪, ופנקס עולה 80 ₪. ליתר ביטחון אני מצרפת גם קישור למחירון באתר החברה בישראל: https://getrocketbook.co.il/collections/all-products


איך זה עובד?

צפו בסרטון, אך אסכם כאן בקצרה:

  • בתחתית כל עמוד במחברת יש שבעה אייקונים וברקוד, כל אייקון מייצג יעד/כתובת אפשרי לתוכן הדף.  • כאשר מסיימים לכתוב מה שרוצים, מסמנים ב"וי" או ב"איקס" על האייקונים הרלוונטיים. אם רוצים לשלוח לכמה יעדים (למשל: גם שישלח למייל, וגם שיתייק בתיקיה) – פשוט מסמנים כמה אייקונים בתחתית העמוד.

  • בשלב הזה פותחים את הישומון של ROCKETBOOK במכשיר הנייד וסורקים את הדף ע"י לחיצה על אייקון המצלמה.  • זה הכול... הדף מגיע ליעדו או ליעדיו מייד!אגב, ע"י משחק קצר בהגדרות אפשר גם:

לסרוק כמה עמודים כקובץ אחד (ע"י בחירת Bundle Scans בהגדרות),

להגדיר את הקובץ שיישמר כ PDF או כ JPEG.

לתת שם אוטומטי לקבצים (כמו למשל מועד השליחה).

להגדיר לו שליחה אוטומטית או שליחה ידנית.למרות שאין היכרות אישית ושאני לא מקבלת אחוזים.. אני מניחה כאן קישור לאתר הרשמי של רוקטבוק בישראל, לכל צורך: https://getrocketbook.co.il/תהנו.

על הכותבת

טלי סגל, סגן-אלוף במיל', מנכ"לית, מייסדת, יועצת ומרצה בכירה ב"בו בזמן" - בית התוכן לניהול זמן בעולם העבודה החדש.

באה לעשות לכם סדר במשימות ובראש - לבחור נכון, להספיק יותר ובנחת....


בו בזמ"ן היא לא רק שיטה לניהול זמן, אלא שיטה לתפירת שיטה אישית לניהול זמן עבור המשתתפים.

בא לכם לפגוש אותנו ולקבל מכל הטוב הזה שיש לנו לתת לכם?


לקהל הרחב (לפרטיים+מארגונים):


לגרסת העמוקה - לפצח את נושא ניהול הזמן שלכם לאחת ולתמיד, ולבסס הרגלי ניהול זמן שיקדמו אתכם בכל תחום בחיים, קורס מאסטר לניהול זמן - התוכנית הכי יסודית ואפקטיבית שקיימת כיום בארץ.


לגרסה הקלילה - קורס דיגיטלי - ראו בחנות שלנו דיגיטלי עם טלי.


לארגונים:

להזמנת הרצאות וסדנאות לארגונים או לקבלת הצעת מחיר:

כתבו לנו בדוא"ל: talisegal@bobazman.com

או בטלפון: טלי - 052-9276510, תמי - 054-8142600

או פשוט להשאיר הודעה בוואטסאפ או באתר ונחזור.


היכנסו להתרשם וללמוד גם באתר האינטרנט שלנו בתוכו תוכלו לקרוא גם המלצות של משתתפי ההדרכות של בו בזמן.


ואם בפייסבוק עסקינן - אם אתם עדיין לא חלק מקהילת ניהול הזמן שלנו "להספיק יותר ובנחת"... אז קדימה!כרגיל.. מאחלת לכם "לבחור נכון, להספיק יותר, ובנחת" :

929 צפיות

Comments


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page